GDAŃSK KATOWICE

Dream team

W naszym salonie czeka na Ciebie zespół profesjonalnych i doświadczonych ekspertów, którzy otoczą Cię kompleksową opieką od początku do samego końca. Oddając się w ich ręce, zyskujesz gwarancję sukcesu. Ogromna wiedza i wieloletnia praktyka naszych specjalistów sprawi, że każdy zabieg będzie prawdziwą przyjemnością.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
mkd-team-image

Paulina Guzdaj

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, z branżą beauty związana od 8 lat. Trener i wykładowca kosmetyki profesjonalnej i podologii w Broadway Beauty w Gdańsku. Specjalizuje się w terapiach anti aging wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. W dziedzinie podologii kieruje się zasadą - stopy są fundamentem naszego ciała i odzwierciedleniem stanu zdrowia. Motywacją do działania jest często poprawienie jakości życia, likwidacja bólu a także poprawa wyglądu stóp. Do swojej profesji podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją - każdy klient jest objęty profesjonalną diagnozą skóry, dobierana jest spersonalizowana terapia gabinetowa i pielęgnacja domowa.

mkd-team-image

Katarzyna Rafało

Kosmetolog

Wykwalifikowany kosmetolog oraz podolog z dyplomem ukończenia Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Posiada certyfikaty z zakresu kosmetologii estetycznej, tj. mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, wolumetrii, wypełniania zmarszczek, modelowania ust, nici PDO i PLLA, osocza bogatopłytkowego, zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach estetycznych, a także z zakresu podologii, tj. pedicure medycznego, diagnostyki stóp, korekcji wad postawy oraz projektowania indywidualnych wkładek. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. Kosmetologia, podologia i możliwość pomagania ludziom jest jej zawodem, ale także pasją.

mkd-team-image

Anna Łebek

Kosmetolog

Doświadczony kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie , magister odnowy biologicznej. Trener z zakresu kosmetologii estetycznej w Broadway Beauty w Katowicach. Specjalizuje się w wypełnianiu zmarszczek i ust kwasem hialuronowym. Jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz ukończenie studiów podyplomowych z pedagogiki. Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

mkd-team-image

Ewa Szopa

Kosmetolog | Linergistka

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Kosmetolog z 12-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalistka w zakresie makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej. Branżę Beauty wybrała ze względu na możliwość uwalniania kobiet od kompleksów, przywracania im pewności siebie. Wkłada całe serce w każde szkolenie i każdy wykonany zabieg. Świetnie radzi sobie z zabiegami iniekcyjnymi tj. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, czy też stymulatory tkankowe. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i z radością obserwuje zadowolenie swoich klientek.

mkd-team-image

Marta Pyrzyk

Kosmetolog | Podolog

Trener z ogromnym doświadczeniem i pasją w Broadway Beauty w Katowicach. Z branżą kosmetyczną związana od 16 lat. Marta specjalizuje się w zabiegach podologicznych i laserowych. Nie wypuści klienta z gabinetu bez perfekcyjnego opracowania płytki paznokciowej. Posiada ogromną wiedzę i w pełni ją wykorzystuje podczas swojej pracy. Od lat wykonuje zabiegi henny pudrowej i laminacji brwi. Systematycznie praktykuje technikę liftingującego masażu japońskiego Kobido, którą pokochały nasze klientki. Jak nikt inny zadba o Twoje dobre samopoczucie i komfort w trakcie zabiegu.

mkd-team-image

Justyna Pleskot

Kosmetolog | Linergistka

kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy oraz studia magisterskie na Akademii Morskiej w Gdyni. W 2016 roku została Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Od lat prowadzi wykłady z kosmetologii oraz zajęcia z pracowni kosmetyki w Szkołach Policealnych. Jako certyfikowana linergistka i stylistka oprawy oka dużą wagę przywiązuje do tematu higieny i bezpieczeństwa pracy, a także naturalności efektu końcowego. Te doświadczenia pomogły jej wypracować poczucie estetyki i piękna. Z natury jest perfekcjonistką, więc w swojej pracy dba o każdy detal. Oprócz makijażu permanentnego fascynuje ją facemodeling i niesamowite działanie terapeutyczne Kobido i Kinesiotaping.