KATOWICE

Dream team

W naszym salonie czeka na Ciebie zespół profesjonalnych i doświadczonych ekspertów, którzy otoczą Cię kompleksową opieką od początku do samego końca. Oddając się w ich ręce, zyskujesz gwarancję sukcesu. Ogromna wiedza i wieloletnia praktyka naszych specjalistów sprawi, że każdy zabieg będzie prawdziwą przyjemnością.
trenerki razem - 1
mkd-team-image

Ewa Szopa

Kosmetolog | Linergistka

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Kosmetolog z 12-letnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalistka w zakresie makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej. Branżę Beauty wybrała ze względu na możliwość uwalniania kobiet od kompleksów, przywracania im pewności siebie. Wkłada całe serce w każde szkolenie i każdy wykonany zabieg. Świetnie radzi sobie z zabiegami iniekcyjnymi tj. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, czy też stymulatory tkankowe. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i z radością obserwuje zadowolenie swoich klientek.

mkd-team-image

Anna Łebek

Kosmetolog

Doświadczony kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie , magister odnowy biologicznej. Trener z zakresu kosmetologii estetycznej w Broadway Beauty w Katowicach. Specjalizuje się w wypełnianiu zmarszczek i ust kwasem hialuronowym. Jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz ukończenie studiów podyplomowych z pedagogiki. Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

mkd-team-image

Oktawia Zygmunt

Technik usług kosmetycznych

Specjalistka z zakresu mikropigmentacji medycznej oraz zabiegów kosmetycznych takich jak: lifting rzęs i laminacja brwi czy wybielanie zębów. Stale doskonali swój warsztat uczestnicząc w licznych kursach. Wyróżnia ją indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Od lat aktywnie uczestniczy w akcji wspierającej Amazonki, dzięki czemu już wiele kobiet może cieszyć się naturalnym efektem odtworzenia brodawki piersiowej przy pomocy pigmentacji. Ten wyjątkowy zabieg sprawia, że praca nabiera nowego znaczenia oraz przynosi wiele satysfakcji.

mkd-team-image

Paulina Szopa

Kosmetolog

Kosmetolog z 8-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała przez wiele lat jako zabiegowiec w klinikach oraz od kilku lat jako trener. Wykłada w Szkole Policealnej na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Uwielbia stale wyznaczać sobie nowe cele i wyzwania zawodowe. Specjalizuje się w laseroterapii oraz aparaturze kosmetycznej, ponadto pasjonuje się zabiegami pielęgnacyjnymi, anti-aging oraz terapiami przeciwtrądzikowymi. Miła atmosfera i samopoczucie klienta jest dla niej priorytetem. Dobiera indywidualne procedury zabiegowe, aby przyniosły maksimum korzyści dla klienta.