GDAŃSK WROCŁAW

Dream team

W naszym salonie czeka na Ciebie zespół profesjonalnych i doświadczonych ekspertów, którzy otoczą Cię kompleksową opieką od początku do samego końca. Oddając się w ich ręce, zyskujesz gwarancję sukcesu. Ogromna wiedza i wieloletnia praktyka naszych specjalistów sprawi, że każdy zabieg będzie prawdziwą przyjemnością.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
mkd-team-image

Joanna Mencel

Kosmetolog

Absolwentka studiów politologicznych, magister pedagogiki. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zdrowia na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Trener makijażu permanetnego w Broadway Beauty Gdańsk, trener stylizacji brwi Mayamy Brow Polska. Zawodowo pasjonatka makijażu permanentnego oraz semipermanentnych stylizacji brwi, uwielbia kosmetykę kolorową - artystyczne stylizacje paznokci, stylizację rzęs oraz makijaż okolicznościowy. Jej pasją jest również praca ze skórą - terapie anti-anging, terapie przeciwtrądzikowe, niwelowanie przebarwień. Chętnie zadba również o zdrowy wygląd Twojej cery.

mkd-team-image

Paulina Guzdaj

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, z branżą beauty związana od 8 lat. Trener i wykładowca kosmetyki profesjonalnej i podologii w Broadway Beauty w Gdańsku. Specjalizuje się w terapiach anti aging wykonując zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. W dziedzinie podologii kieruje się zasadą - stopy są fundamentem naszego ciała i odzwierciedleniem stanu zdrowia. Motywacją do działania jest często poprawienie jakości życia, likwidacja bólu a także poprawa wyglądu stóp. Do swojej profesji podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją - każdy klient jest objęty profesjonalną diagnozą skóry, dobierana jest spersonalizowana terapia gabinetowa i pielęgnacja domowa.

mkd-team-image

Katarzyna Rafało

Kosmetolog

Wykwalifikowany kosmetolog oraz podolog z dyplomem ukończenia Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni. Posiada certyfikaty z zakresu kosmetologii estetycznej, tj. mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, wolumetrii, wypełniania zmarszczek, modelowania ust, nici PDO i PLLA, osocza bogatopłytkowego, zastosowania toksyny botulinowej w zabiegach estetycznych, a także z zakresu podologii, tj. pedicure medycznego, diagnostyki stóp, korekcji wad postawy oraz projektowania indywidualnych wkładek. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności praktyczne. Kosmetologia, podologia i możliwość pomagania ludziom jest jej zawodem, ale także pasją.

mkd-team-image

Magdalena Nowaczyk

Kosmetolog

Kosmetolog, technik farmaceutyczny. Jej doświadczenie oparte jest na wieloletniej praktyce zabiegów z wykorzystaniem laserów, urządzeń Hi-tech oraz procedur z zastosowaniem iniekcji. Wyznaje filozofię pro age i zachęca klientów do stymulowania procesów regeneracyjnych i rewitalizujących skórę.

mkd-team-image

Martyna Grala

Kosmetolog

Kosmetolog, specjalista z zakresu stylizacji oprawy oka. Propaguje holistyczne podejście do klienta, jej dermokonsultacja obejmuje szerokie doradztwo w zakresie pielęgnacji cery i suplementacji. Entuzjastka japońskiego masażu Kobido o działaniu liftingującym.