KATOWICE

Zrób prezent bliskiej osobie

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby? Podaruj jej coś więcej niż zwykły prezent – podaruj jej chwilę dla siebie. Zaproszenie na zabiegi w salonie Beauty by Stanisławska to jedna z najlepszych form podziękowania i okazania wdzięczności. To doskonały pomysł prezentowy na różnego rodzaju okazje takie jak np. Urodziny, Imieniny, Dzień kobiet, Dzień matki, Walentynki czy Mikołajki. Nasze Vouchery sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy prezent, który każdy odbierze jako miły i szczery gest.
Perfect vacation. Lovely girls with closed eyes lying on daybeds at beauty salon. They holding glasses of champagne and resting
voucher

Twój pomysł na prezent marzeń

Nasze Vouchery dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Sam decydujesz czy wybierasz bon wartościowy o określonej kwocie pieniężnej do dowolnego wykorzystania w naszym salonie, czy może wolisz postawić na konkretne zabiegi.

Gotowy prezent.

Zamawiając Voucher Beauty by Stanisławska nie musisz się o nic martwić. Przygotowujemy elegancko opakowane i gotowe do wręczenia bony podarunkowe. Wartość bonu w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Bony możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa.

Jak zamówić Voucher?

W celu zamówienia karty podarunkowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Bon można zakupić także osobiście w recepcji naszego salonu. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszej oferty zabiegowej.

Zamów Voucher